733 822 221

Autostrada A1

Pomoc Drogowa Autostrada A1

Pomoc Drogowa Autostrada A1– Prowadzimy firmę holowniczą samochodów osobowych, dostawczych, BUS, VAN, terenowych 4×4 na terenie całego Śląska. Oferujemy Państwu usługi Pomocy Drogowej – Auto Pomoc. Naszym zadaniem jest usunąć zepsuty pojazd z drogi we wskazane miejsce przez klienta. Ponadto zajmujemy się drobnymi naprawami na drodze. Dzięki nam i naszemu doświadczeniu oraz wieloletnim stażem w pomocy drogowej 24h będą Państwo zadowoleni z wykonywania naszych usług transportowych na terenie Autostrady A1.
pomoc drogowa autostrada a1

Całodobowy Numer Telefonu: 733 822 221

Pomoc Drogowa Autostrada A1

Usługi pomocy drogowej na Autostradzie A1 jakie oferujemy:
  • Pomoc Drogowa Autostrada A1
  • Wyciąganie z rowów oraz błota Autostrada A1
  • Transport maszyn, konstrukcji Autostrada A1
  • Wymiana koła (Wulkanizacja 24h) Autostrada A1
  • Drobne naprawy na miejscu (mobilny serwis 24h) Autostrada A1
  • Podanie prądu 12v (awaryjne odpalanie z kabli) Autostrada A1

Zapraszamy na nasze podstrony firmy Pomoc Drogowa, Laweta: Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Pyrzowice, Autostrada A4, Autostrada A1, DTŚ, Śląsk

Autostrada A1 – częściowo płatna polska autostrada w ciągu międzynarodowej trasy E75, leżąca w VI transeuropejskim korytarzu transportowym, zwana również Autostradą Bursztynową[b][2]. Po upadku koncepcji budowy autostrady A3 wzdłuż zachodniej granicy kraju, A1 jest jedyną polską autostradą o przebiegu południkowym.

Obecnie łączy Trójmiasto z Grudziądzem, Toruniem i Łodzią, Pyrzowice z Gliwicami oraz granicą z Czechami w Gorzyczkach. Docelowo przebiegać ma z Trójmiasta przez Toruń, Łódź, Częstochowę, Pyrzowice, Gliwice do granicy polsko-czeskiej w Gorzyczkach[3].

W węźle Łódź Północ (d. nazwa Stryków I), na północ od Łodzi, krzyżuje się z autostradą A2. W Gliwice Sośnica przecina autostradę A4, zaś na granicy państwowej w okolicy Wodzisławia Śląskiego i czeskiego Bogumina łączy się z czeską autostradą D1.

Źródło Wikipedia

Pomoc Drogowa, Laweta, Auto Holowanie, Auto Pomoc Autostrada A1

Pomoc Drogowa, Laweta, Auto Holowanie, Auto Pomoc Autostrada A1

Pozdrawiamy

Pomoc Drogowa Autostrada A1

Call Now Button