733 822 221

Piekary Śląskie

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie – Prowadzimy firmę holowniczą samochodów osobowych, dostawczych, BUS, VAN, terenowych 4×4 na terenie całego Śląska. Oferujemy Państwu usługi Pomocy Drogowej – Auto Pomoc. Naszym zadaniem jest usunąć zepsuty pojazd z drogi we wskazane miejsce przez klienta. Ponadto zajmujemy się drobnymi naprawami na drodze. Dzięki nam i naszemu doświadczeniu oraz wieloletnim stażem w pomocy drogowej 24h będą Państwo zadowoleni z wykonywania naszych usług transportowych na terenie Piekar Śląskich.
pomoc drogowa piekary śląskie

Całodobowy Numer Telefonu: 733 822 221

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie

Oferuje

  • Pomoc Drogowa Piekary Śląskie
  • Wyciąganie z rowów oraz błota
  • Transport maszyn, konstrukcji
  • Wymiana koła (Wulkanizacja 24h)
  • Drobne naprawy na miejscu (mobilny serwis 24h)
  • Podanie prądu 12v (awaryjne odpalanie z kabli)
  • Transport międzynarodowy

Zapraszamy na nasze podstrony firmy Pomoc Drogowa, Laweta: Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Pyrzowice, Autostrada A4, Autostrada A1, DTŚ, Śląsk

Piekary Śląskie (niem. Deutsch Piekar, śląs. Pjekary Ślůnske) – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP).

Miasto leży nad rzeką Brynicą, w północnej części Wyżyny Śląskiej.

Pierwsza wzmianka o Piekarach pochodzi z 1253 roku[5]. Pierwotnie osada była nazywana Zwierzów i Pecare. Do 1934 nazwa Wielkie Piekary (lub Piekary Wielkie); 1 kwietnia 1934 Wielkie Piekary połączono z Szarlejem w gminę Szarlej-Wielkie Piekary[6], po czym 3 września 1935 nazwę zmieniono na Piekary Śląskie[7].

Miejscowość posiada prawa miejskie od 1 stycznia 1947 roku. Piekary Śląskie są od XVII wieku ośrodkiem pielgrzymkowym oraz jednym z głównych w Polsce ośrodków kultu maryjnego z obrazem Matki Boskiej Piekarskiej. Miasto uznawane jest przez wielu za duchową stolicę Górnego Śląska[8][9].

Według danych urzędu miasta Piekary Ślaskie ze maja 2014 roku miasto liczy 54 783 mieszkańców, powierzchnia zajmuje 39,98 km², a gęstość zaludnienia wynosi 1370 os./km²[10].

Źródło Wikipedia

Pomoc Drogowa, Laweta, Auto Holowanie, Auto Pomoc Piekary Śląskie

Pomoc Drogowa, Laweta, Auto Holowanie, Auto Pomoc Piekary Śląskie

Pozdrawiamy

Pomoc Drogowa Piekary Śląśkie

Call Now Button