733 822 221

Autostrada A4

Pomoc Drogowa Autostrada A4

Pomoc Drogowa Autostrada A4 – Prowadzimy firmę holowniczą samochodów osobowych, dostawczych, BUS, VAN, terenowych 4×4 na terenie całego Śląska. Oferujemy Państwu usługi Pomocy Drogowej – Auto Pomoc. Naszym zadaniem jest usunąć zepsuty pojazd z drogi we wskazane miejsce przez klienta. Ponadto zajmujemy się drobnymi naprawami na drodze. Dzięki nam i naszemu doświadczeniu oraz wieloletnim stażem w pomocy drogowej 24h będą Państwo zadowoleni z wykonywania naszych usług transportowych na terenie Autostrady A4.
pomoc drogowa autostrada a4

Całodobowy Numer Telefonu: 733 822 221

Pomoc Drogowa Autostrada A4

Usługi pomocy drogowej na Autostradzie A4 jakie oferujemy:
  • Pomoc Drogowa Autostrada A4
  • Wyciąganie z rowów oraz błota Autostrada A4
  • Transport maszyn, konstrukcji Autostrada A4
  • Wymiana koła (Wulkanizacja 24h) Autostrada A4
  • Drobne naprawy na miejscu (mobilny serwis 24h) Autostrada A4
  • Podanie prądu 12v (awaryjne odpalanie z kabli) Autostrada A4

Zapraszamy na nasze podstrony firmy Pomoc Drogowa, Laweta: Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Pyrzowice, Autostrada A4, Autostrada A1, DTŚ, Śląsk

Autostrada A4 – najdłuższa polska autostrada, prowadzi z zachodu na wschód przez południową Polskę (wzdłuż Sudetów i Karpat). Stanowi polski odcinek drogi międzynarodowej E40 oraz E462 na odcinku Mysłowice – Balice. Kontynuując bieg niemieckiej autostrady A4 z kierunku Drezna, na terenie Polski przebiega od granicy z Niemcami w Jędrzychowicach koło Zgorzelca poprzez Legnicę, Wrocław, Opole, Gliwice, Katowice, Kraków, Tarnów, Dębicę, Rzeszów do przejścia granicznego na Ukrainę Korczowa-Krakowiec. Łączna długość kompletnej autostrady na terenie Polski wyniesie 672 km. Obecnie w budowie jest ostatni odcinek: węzeł Rzeszów Wschód – węzeł Jarosław Zachód.

W okolicy Bolesławca (węzeł Krzyżowa) A4 łączy się z autostradą A18 prowadzącą do granicy z Niemcami w Olszynie (kierunek Berlin).

Na węźle Wrocław Południe krzyżuje się z autostradą A8 (Autostradową Obwodnicą Wrocławia).

Kolejnym ważnym węzłem jest węzeł Gliwice Sośnica, gdzie A4 przecina szlak biegnącej południkowo autostrady A1 (Gdańsk – Gorzyczki).

W Katowicach węzeł Katowice Murckowska łączy autostradę A4 (Aleja Górnośląska) i drogę krajową nr 86 (ulica Murckowska). Codziennie przez węzeł przejeżdża około 100 tysięcy samochodów[3].

Źródło Wikipedia

Pomoc Drogowa, Laweta, Auto Holowanie, Auto Pomoc Autostrada A4

Pomoc Drogowa, Laweta, Auto Holowanie, Auto Pomoc Autostrada A4

Pozdrawiamy

Pomoc Drogowa Autostrada A4

Call Now Button