733 822 221

DTŚ

Pomoc Drogowa DTŚ ( Drogowa Trasa Średnicowa 902)

Pomoc Drogowa Autostrada DTŚ 902 – Prowadzimy firmę holowniczą samochodów osobowych, dostawczych, BUS, VAN, terenowych 4×4 na terenie całego Śląska. Oferujemy Państwu usługi Pomocy Drogowej – Auto Pomoc. Naszym zadaniem jest usunąć zepsuty pojazd z drogi we wskazane miejsce przez klienta. Ponadto zajmujemy się drobnymi naprawami na drodze. Dzięki nam i naszemu doświadczeniu oraz wieloletnim stażem w pomocy drogowej 24h będą Państwo zadowoleni z wykonywania naszych usług transportowych na terenie Śląska.
pomoc drogowa dtś

Całodobowy Numer Telefonu: 733 822 221

Pomoc Drogowa DTŚ

Oferuje

  • Pomoc Drogowa DTŚ
  • Wyciąganie z rowów oraz błota
  • Transport maszyn, konstrukcji
  • Wymiana koła (Wulkanizacja 24h)
  • Drobne naprawy na miejscu (mobilny serwis 24h)
  • Podanie prądu 12v (awaryjne odpalanie z kabli)
  • Transport międzynarodowy

Zapraszamy na nasze podstrony firmy Pomoc Drogowa, Laweta: Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Pyrzowice, Autostrada A4, Autostrada A1, DTŚ, Śląsk

Drogowa Trasa Średnicowa (DTŚ), Trasa Średnicowa GOP – droga szybkiego ruchu łącząca sześć miast konurbacji górnośląskiej, popularnie zwana „średnicówką” lub „deteeśką”.

DTŚ łączy Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Rudę Śląską, Zabrze i Gliwice. Od 1993 roku za budowę, eksploatację i utrzymanie drogi odpowiada spółka akcyjna Drogowa Trasa Średnicowa[1].

Przebieg
DTŚ
(1/11)▶
DTŚ w Zabrzu (przed otwarciem)
DTŚ w Zabrzu (przed otwarciem)
DTŚ rozpoczyna bieg w Katowicach, w okolicach węzła drogowego na skrzyżowaniu alei Walentego Roździeńskiego i alei Murckowskiej, a kończy w Gliwicach na węźle z ulicą Kujawską. Przebiega niemal równolegle do autostrady A4 w odległości 2–6 km na północ od niej. Istotną różnicą jest to, że na trasie Drogowej Trasy Średnicowej znajduje się 26 węzłów, podczas gdy A4 ma tylko 6 węzłów na porównywalnym odcinku i w większości omija miasta konurbacji górnośląskiej. Droga na całej długości jest bezkolizyjna, dwujezdniowa i posiada minimum trzy pasy ruchu dla każdego kierunku (wyjątkiem jest wiadukt nad rondem Sybiraków w Zabrzu, gdzie trasa ma tylko po 2 pasy ruchu w każdym kierunku).

Przebieg DTŚ w Katowicach na odcinku od węzła Roździeńskiego do węzła Dąb pokrywa się z przebiegiem drogi krajowej nr 79. Na pozostałym odcinku od 1 stycznia 2006 Drogowa Trasa Średnicowa nosi oznaczenie DW902[2].

Źródło Wikipedia

Pomoc Drogowa, Laweta, Auto Holowanie, Auto Pomoc DTŚ

Pomoc Drogowa, Laweta, Auto Holowanie, Auto Pomoc DTŚ

Pomoc Drogowa DTŚ

Call Now Button