733 822 221

Pomoc Drogowa Zabrze

Pomoc Drogowa Zabrze Telefon: 733 822 221

Pomoc Drogowa Zabrze – Prowadzimy firmę holowniczą samochodów osobowych, dostawczych, BUS, VAN, terenowych 4×4 na terenie całego Śląska. Oferujemy Państwu usługi Pomocy Drogowej – Auto Pomoc. Naszym zadaniem jest usunąć zepsutego pojazd z drogi we wskazane miejsce przez klienta. Ponadto zajmujemy się drobnymi naprawami na drodze. Dzięki nam i naszemu doświadczeniu oraz wieloletnim stażem w pomocy drogowej 24h będą Państwo zadowoleniu z wykonywania naszych usług transportowych na terenie Zabrza.

Świadczymy kompleksowe usługi auto holowania, pomocy drogowej na terenie miasta Zabrze. Jeżeli potrzebujesz przetransportować swój sprawny lub uszkodzony pojazd, zapraszamy do kontaktu. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym przetransportowanie jednośladów, samochodów osobowych, ciężarowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w holowaniu pojazdów, jeżeli jesteś w sytuacji uniemożliwiającej dalsze użytkowanie pojazdu, skontaktuj się z nami, a nasz wykwalifikowany zespół zapewni możliwiej najszybszy dojazd oraz uzgodni konkurencyjne stawki za wykonanie usługi.

Oferujemy atrakcyjne ceny, każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie ze względu na wiele czynników. Dysponujemy terminalem do płatności elektronicznych. Honorujemy zarówno płatność na miejscu kartą jak i gotówką. Wystawiamy faktury, jesteśmy legalnie działającą firmą.

pomoc drogowa

Całodobowy Numer Telefonu: 733 822 221

Pomoc Drogowa Zabrze

Oferuje

  • Pomoc Drogowa Zabrze
  • Wyciąganie z rowów oraz błota
  • Transport maszyn, konstrukcji
  • Wymiana koła (Wulkanizacja 24h)
  • Drobne naprawy na miejscu (mobilny serwis 24h)
  • Podanie prądu 12v (awaryjne odpalanie z kabli)
  • Transport międzynarodowy

Zapraszamy na nasze podstrony firmy Pomoc Drogowa, Laweta: Pomoc Drogowa Gliwice, Pomoc Drogowa Zabrze, Piekary Śląskie, Pyrzowice, Autostrada A4, Autostrada A1, DTŚ, Śląsk

pomoc drogowa zabrze

Położenie
Miasto Zabrze jest położone w południowo-zachodniej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego i Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), na Wyżynie Katowickiej, nad rzekami Kłodnicą i Bytomką, w dorzeczu Odry.

Według danych z 1 stycznia 2010 r. powierzchnia miasta wynosiła 80,40 km²[2].

Miasto sąsiaduje z miastami Bytom, Gliwice i Ruda Śląska oraz powiatem gliwickim i tarnogórskim.

W latach 1975–1998 miasto należało do województwa katowickiego.

Źródło Wikipedia

Pomoc Drogowa, Laweta, Auto Holowanie, Auto Pomoc Zabrze

Pomoc Drogowa, Laweta, Auto Holowanie, Auto Pomoc Zabrze

Pozdrawiamy

Pomoc Drogowa Zabrze

Call Now Button